Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Razor Shark

Грати

Огляд ігрового автомата Razor Shark

Razor Shark - це слот в казино Пин Ап, створений компанією Push Gaming, і це шалено непередбачувана машина. Гра ведеться на полі 5х5. Мінімальна ставка для гри становить 10 гривень. Бонуси і функції включають грошові виграші в золотих монетах, а також безкоштовні обертання з необмеженим множником.
Ще одним позитивним фактором під час гри в Razor Shark є те, що ви можете насолодитися грою по-крупному (10000 гривень за один спін). Також тут є функція Автогра, де ви можете вибрати до 100 обертань і встановити ліміт програшу для зупинки автоспінів.

Дизайн і тема онлайн слота Razor Shark

Візьміть своє плавальне спорядження і приготуйтеся зануритися в глибоководні скарби в слоті Razor Shark. Розташований глибоко в океані, він відправляє вас у захопливу підводну пригоду, яка, звісно ж, може супроводжуватися неприємностями у вигляді акул. Проте акули тут досить таки доброзичливі. Адже вони здатні подарувати золоті монети, а в них хороші виграші!

Завдяки приголомшливому дизайну й анімації в Razor Shark можна грати на мобільних і планшетних пристроях. Якщо ви граєте на смартфоні, вам сподобається портретний режим, завдяки якому барабани ідеально підходять до екрана. Таким чином мобільний ігровий автомат Razor Shark - один із найкращих за графікою, з якими ми стикалися останнім часом.

Бонусні функції

Razor Shark слот має 4 бонусних функції. Тут ви відкриєте для себе містичні ряди і функцію Зсуву і відкриття, яка показує цінні символи або золотих акул. Якщо випадають золоті акули, то в гру вступає функція Razor Reveal, яка може дати вам призи до х2500 від ставки. Крім усього іншого можна отримати і безкоштовні обертання, у разі випадання символу Bonus у будь-якій із позицій. Таким чином це може призвести до необмежених виграшів на кожному безкоштовному обертанні.

  • Містичні ряди + функція зсуву і відкриття
  • Щойно на ваших барабанах з'являться Містичні ряди, ви побачите символи водоростей, які можуть приземлитися в будь-якому місці на барабані.
    Також коли вони з'являються, спрацьовує функція зсуву і відкриття. Тим самим Містичні ряди відкриваються і показують або виграшні символи, або символи золотої акули (акула з найвищою цінністю, крім Wild) для більших виграшів.

  • Функція Razor Reveal
  • Щойно Містичні ряди показують символи золотих акул, спрацьовує функція Razor Reveal. Таким чином кожна позиція символу в містичному ряді буде обертатися, щоб дати вам монети, що відображають множник ставки (до x2500) або безкоштовні спіни.

  • Безкоштовні обертання
  • Безкоштовні обертання в слоті Razor Shark, активується, коли ви отримуєте 3 або більше символів розкиду. Кожен додатковий скатер дає вам 1 додаткове безкоштовне обертання. Тим самим, у бонусній грі обидва барабани 2 і 4 будуть заповнені містичними рядами. Також під час безкоштовних обертань до всіх виграшних комбінацій застосовується множник.
    Починаючи з 1x, множник збільшується щоразу, коли активується функція зсуву і відкриття. Оскільки максимальний виграш необмежений, максимальний спостережуваний нами виграш в онлайн слоті Razor Shark становить x50000 від ставки за одне безкоштовне обертання.

У безкоштовних спінах також може активуватися функція Razor Reveal, яка може дати вам грошові призи, що в 2500 разів перевищують вашу ставку. Ви також можете побачити міни +1, через які містичні ряди зміщуються на 1 позицію вгору.

Razor Shark слот: Висновок

Razor Shark слот - це та гра, яка ніколи не розчаровує, коли справа доходить до об'єднання різних бонусних функцій в єдине ціле. Безкоштовні обертання, Містичні ряди, функції зсуву і відкриття інтегровані, щоб забезпечити потенціал для максимального виграшу в x50000. Погодьтеся, кумедно побачити своє обличчя з боку, коли випадає максимальний множник та ще й за чудовим ставкою!

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС