Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gorilla

Грати
Пориньте у тропічний рай разом з Пін Ап Україна, де горили охороняють старовинні золоті ікони, і ви не тільки будете зачаровані прекрасним оточенням, але й матимете шанс виграти серйозні призи в цьому онлайн-слоті від Novomatic.

Отримуйте винагороду за те, що помічаєте яскраві тропічні квіти, екзотичних птахів та диких горил, які живуть у цьому прекрасному місці. Ви також отримаєте шанс зіграти в кілька серйозних бонусних ігор, серед яких дикі золоті іконки, розсіяні заходи сонця та безкоштовні обертання.

Ваша подорож до цього тропічного раю не повинна коштувати багато, адже ви можете зробити ставку на кожен спін 132 різними способами, що дозволяє новим гравцям, гравцям з низькими та високими лімітами знайти ставку, яка відповідатиме їхньому стилю гри.

Тропічний рай

Поки більшість гравців прагнуть знайти золото, знайдіть хвилинку, щоб насолодитися пишним оточенням, включаючи приголомшливі заходи сонця, яскраву дику природу і, звичайно ж, розкішних горил.

Горила охороняють золото

У цих пишних джунглях розкидані різноманітні літерні та цифрові символи, і вважається, що це знаки стародавнього племені, яке створило золоті ікони. Незалежно від того, правда це чи ні, переконайтеся, що ви зібрали якомога більше відповідних символів, оскільки вони коштують до 20 000 монет і можуть розкрити таємниці про місцезнаходження золота.

Ви також отримаєте винагороду до 20 000 монет за виявлення яскравих квітів та до 25 000 монет за виявлення екзотичних птахів. Однак, що вам дійсно потрібно помітити, так це сім'ю горил, які мешкають у цій частині джунглів, адже за це ви отримаєте до 50 000 монет.

Горили також приведуть вас до золотих значків, які є дикими символами гри. Вони мають таємничу здатність замінювати всі базові символи гри, створюючи виграшні лінії.

Також приділіть достатньо часу спостереженню за заходами сонця, адже три Розсіяні заходи сонця можуть принести до 10 000 монет, а також запустити 10 безкоштовних ігор, коли вони з'являться на барабанах 1, 2 і 3. Під час безкоштовних ігор на барабанах 2, 3, 4 або 5 з'являтиметься по одній додатковій дикій золотій іконці, яка допоможе вам отримати ще більше виграшів.

Ставки на захід сонця

Щоб побачити захід сонця, не обов'язково витрачати багато грошей, і ви можете зробити ставку на кожен спін відповідно до ваших особистих смаків, скориставшись 132 способами зробити ставку. Просто виберіть гру від 1 до 50 ліній (11 варіантів) і зробіть ставку на кожну лінію, вибравши ставку від 1 до 50 (12 варіантів). Мінімальна ставка становить 1 монету на спін, а максимальна - 2 500 монет на спін.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС