Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Super Nova 40

Грати
Шанувальники класичних фруктових відеослотів відчують себе як вдома з Fruit Super Nova 40 в Пін Ап казино. Чи досягнете ви зірок за допомогою цієї гри, чи повернетесь на землю з поразкою? У цьому онлайн-слоті ви можете вигравати на всіх 40 лініях виплат, що постійно працюють, під час кожного обертання, а ігрове поле складається з 5 барабанів і 4 рядів.

У цьому огляді слоту Fruit Super Nova 40 ми розглянемо всі елементи цього ігрового автомата, що дасть вам ідеальну можливість побачити, чи стане ця гра для вас зіркою чи ні.

Тема та графіка

Барабани Fruit Super Nova 40 спроектовані так, щоб виглядати так, ніби в них грають на особистому терміналі відеослотів. Це приємний вигляд для назви, але, на жаль, він має деякі недоліки.

Досить велика частина екранного простору з обох боків барабанів витрачається даремно, наприклад, елементи керування грою досить незграбно затиснуті між кнопками, які були розміщені на екрані з естетичних міркувань.

Ці кнопки легко могли б бути призначені для управління грою, але замість цього вони заважають. Результат виглядає дещо безладно, створюючи гру, яка працюватиме на ноутбуці або настільному комп'ютері, але може здатися дещо тісною на менших портативних пристроях.

Fruit Super Nova 40 RTP і дисперсія

Довгостроковий середній відсоток RTP Fruit Super Nova 40 складає 96,04%, що трохи випереджає більшість відеослотів за цим показником. Зазвичай середній показник наближається до 96%.

Низька та середня дисперсія Fruit Super Nova 40 повинна обіцяти відносно регулярні низькорівневі виграші, навіть якщо великі виграші випадають не дуже часто.

Як грати у Fruit Super Nova 40

Давайте подивимось, як ви можете почати грати в онлайн-слот Fruit Super Nova 40, якщо ви ніколи раніше не завантажували гру, за допомогою нашого короткого посібника зі старту.

  • Таблицю виплат і правила можна знайти, натиснувши на трирядкове меню внизу ліворуч від барабанів. Після цього з'являться іконки, які відкриють сторінки з правилами та таблицею виплат. У цьому меню ви також можете перемикати налаштування звуку та встановлювати турбо-швидкість анімації барабанів.
  • Встановіть ставку за допомогою кнопок + і - під барабанами або натиснувши на іконку зі стопкою монет праворуч від цих кнопок. Відкриється меню ставок, де за допомогою повзунка ви можете вибрати бажану загальну ставку на спін.
  • Обертайте барабани один раз, натиснувши кнопку обертання під третім барабаном.
  • Якщо ви хочете обертати барабани повторно, натисніть кнопку "Авто" праворуч від кнопки обертання. Це дозволить вам запустити до 100 обертань поспіль. Ви також можете встановити ліміти виграшів і програшів, якщо бажаєте. Налаштування автовідтворення можуть відрізнятися залежно від вашої місцевості.

Будь ласка, грайте у Fruit Super Nova 40 відповідально, встановлюючи для себе розумний та доступний бюджет для кожної ігрової сесії. Ніколи не грайте у відеослоти на гроші, які ви не можете дозволити собі втратити, і зупиняйтеся, якщо ігровий процес більше не приносить задоволення.

Розміри ставок та виграші в таблиці виплат

У цій категорії відеослотів доступні загалом 17 різних ставок. Вони починаються з мінімального рівня в 0,1 і зростають до максимальної ставки в 200,00.

  • Зберіть 5 символів персика на лінії виплат, щоб повернути 125-кратну загальну ставку.
  • Зберіть 5 символів кавуна або винограду на лінії виплат, щоб отримати 12,5-кратний розмір загальної ставки.
  • Зберіть 5 символів апельсина, сливи, лимона або вишні на лінії виплат, щоб отримати 5-кратний розмір ставки.

Зменшені виплати нараховуються за збіг 3 або більше символів на лінії виплат.

Усі 40 ліній виплат задіяні під час кожного обертання, тому у вас є 40 шансів на виграш кожного разу, коли ви обертаєте барабани.

Бонусні функції Fruit Super Nova 40

Найближчим до бонусної функції у грі Fruit Super Nova 40 є символ розкиду, який виплачує до 50-кратного розміру ставки, якщо на барабанах з'являється 5 таких символів у будь-якому місці.

Хоча це, ймовірно, сподобається певній групі гравців, які прагнуть простішого ігрового досвіду, більш схожого на класичні озброєні бандити, багатьох гравців це відштовхне.

Якщо ви є прихильником бонусних функцій і віддаєте перевагу іграм з додатковими бонусами, зазирніть до нашого індексу онлайн-слотів з безкоштовними обертаннями, щоб ознайомитися з деякими іграми з найпопулярнішою функцією.

Висновок

Ця гра має класичний ігровий процес онлайн-слоту, яким можна насолоджуватися як платною грою, так і грою з бездепозитними бонусами. Відсутність функцій може надати певної привабливості деяким гравцям, але багатьох це відштовхне.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС