Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Грати
Це один з найбільш традиційних слотів у Пин Ап казино, який можна конвертувати в онлайн-версію. Він також став популярним серед мобільних гравців, оскільки доступний на пристроях iOS та Android. Незалежно від того, чи віддаєте перевагу ви безкоштовній онлайн-грі Book of Ra або версії на реальні гроші, слот пропонує безліч пригод, які запам'ятаються вам на все життя.
Book of Ra пропонує 96% теоретичного повернення, високу дисперсію та потенціал виграшу x5000, максимальний виграш. Завдяки досить збалансованій математичній моделі та можливості значних коливань, гра завжди захоплююча. В цілому, вона забезпечує сильний ігровий досвід.

Book of Ra сподобається тим, хто цінує геймплей, який поєднує в собі як традиційні, так і інноваційні елементи. Коли жодна функція не активується, базова гра залишається цікавою, але як тільки на барабанах з'являються дикі символи, скатери або інші спеціальні символи чи функції, вона переходить на абсолютно новий рівень.

Бонусні функції слоту Book of Ra

Book of Ra - це слот на античну тематику, який пропонує багато захопливого ігрового процесу. У центрі сюжету - дослідник, якому гравець допомагає знайти Book of Ra. Виберіть ставку від 0,02 до 5 доларів, щоб розпочати гру.

Зібравши п'ять іконок дослідника, найбільш високооплачуваного символу, на одній лінії, вертикально або горизонтально, ви збільшуєте свою ставку в 5 000 разів. Навіть чотири з них принесуть вам вражаючий виграш у розмірі х1,000 вашої ставки, а збір трьох дослідників збільшить вашу початкову ставку на 100, а двох - на х10. Крім того, якщо ви зробите максимально можливу ставку на всіх виграшних ігрових лініях, ви отримаєте шанс виграти джекпот у розмірі 25 000 кредитів.

Ще однією привабливою бонусною функцією цього онлайн-слоту є функція азартних ігор. Як і в інших слотах, ця функція активується, коли ви збираєте виграшні комбінації. Тут гравці можуть зберегти свій виграш, подвоїти його або втратити його повністю. Від гравця вимагається вибрати карту і вгадати її колір. Якщо вони вгадують правильно, то подвоюють або потроюють свій виграш, але якщо вони не вгадують правильний колір, то втрачають всі свої нараховані виграші.

Як отримати 10 безкоштовних обертань у слоті?

Найкраща частина гри в цей слот - це бонус у вигляді 10 безкоштовних обертань, який можна отримати, зібравши три символи розкиду в одному обертанні. Це також збільшує ваші виграші у 18 разів. Аналогічно, якщо ви випадає чотири або п'ять символів розкиду, ви множите свою початкову ставку на 180 і 1,800 відповідно.

Під час раунду безкоштовних обертань усі символи гри будуть прослизати крізь підсвічену іконку Book of Ra для випадкового вибору, яка, в свою чергу, буде розширюватися на барабанах в будь-якому місці, де вона приземлиться. Вибраний символ буде діяти як скатер, тобто зібравши принаймні два символи, ви отримаєте 10 безкоштовних обертань. Гравці можуть повторно запустити бонусну гру, як тільки вони отримають комбінацію символів розкиду. Варто також зазначити, що будь-який виграш за допомогою скаттера помножує початкову ставку на x2.

Спеціальні символи та їхні переваги

У наш час більшість слотів мають численні бонусні символи, в тому числі складені та липкі дикі символи. Однак у цьому слоті є лише один дикий і скатер-символ: іконка Book of Ra, яка випадковим чином випадає на будь-якому барабані. Як дикий символ, він замінить символ, який принесе вам найбільшу користь. З іншого боку, якщо на барабанах з'являться три або більше таких символів, він стає символом розкиду і відповідно приносить відповідну виплату.

Ще однією унікальною перевагою цієї гри є фіксований джекпот, головний приз якого становить x500 від вашої початкової ставки. Щоб виграти цю прибуткову виплату, зробіть максимальну ставку на всі виграшні лінії, яка становить 45 доларів на кожну лінію, і зберіть п'ять символів книги протягом одного обертання.

Остаточний вердикт

Якщо ви любите слоти, то напевно чули про Book of Ra і навіть бавилися в режимі безкоштовної гри. У цей слот легко грати, він має чудову візуальну складову, а також відмінну якість звуку. Він також отримав нагороду як найпопулярніша гра в багатьох юрисдикціях.
До плюсів цієї гри можна віднести наступне:

  • Легкий для розуміння ігровий процес,
  • Створює захоплююче середовище завдяки високоякісному візуальному та звуковому супроводу,
  • Вигідна система ставок зі значними потенційними виплатами,
  • Фіксований джекпот,
  • Символ Book of Ra виконує функції дикого символу та скаттера.
X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС